Banner obr. 1 Banner obr. 2 Banner obr. 3 Banner obr. 4

Pán prstenů - Co vzít s sebou

Tábory Wakan Topa jsou svým zaměřením trošku netradiční. Proto pokud s námi pojedete, měli byste vědět, co by vám určitě nemělo chybět. Máme pro vás i několik inspirativních návodů, jak vyrobit stylové oblečení a doplňky, které pomáhají dotvořit atmosféru tábora.

Zkušenost praví, že obvykle nejpoužívanějším je keltský oděv, zatímco ostatní součásti výbavy ani neopustí zavazadlo. Přesto doporučujeme zejména pro případ nepříznivého počasí následující seznam vzít do úvahy. Neberte s sebou žádné další zbytečnosti a zejména cennosti, předejdete tak jejich ztrátě.

Věci nutné: spacák, karimatka, plastová nebo plechová miska (popř. ešus), hrnek, lžíce, nůž, láhev na pití (ne PET lahev)

Oblečení pro Valarim:

  • oděv ve stylu Keltů, středověku (gotiky) dle možností a schopností, v zásadě stačí halena střihu T a pro dívky jednoduché šaty střihu T.

  • (alespoň jeden dobový oděv je podmínkou účasti na táboře)

Boty nepředpokládáme, že přivezete dobové. Proto nezapomeňte na sandále, alespoň jedny pevné boty (na běhání) a boty proti vodě (gumovky).

Pro ty co s námi pojedou poprvé i ty, co by rádi vylepšili své oděvy, jsme připravili několik návodů, doplněných nákresy 'Jak na to'. Vyobrazení jsou inspirativní - oblečení tohoto stylu je žádoucí, netrváme však na jeho absolutní dokonalosti.

Další vybavení:

tepláky, kraťasy, spodní prádlo, baťůžek, plavky (pro neplavce kruh nebo "balónky"), utěrka, baterka (svítilna), svíčka, provázek, pláštěnka, svetr, tričko, čepice, šátek, větrovka, kapesníky, ručník, hygienické potřeby, toaletní papír, psací potřeby, dopisní papíry - obálky, známky (na táboře bude možno zakoupit pohledy), přiměřené kapesné

Zaškrtávací seznam si můžete stáhnout v elektronické podobě. Seznam Vám také zašleme spolu s pokyny k odjezdu, nástupním poukazem a formulářem pro ošetřujícího lékaře.

© Wakantopa - w kruhu, 2014 - 2024